2017. 12. 15.
Tájékoztatás utólagos jelentkezés lehetőségéről a 2018 tavaszi félévi szaktárgyi tanítási gyakorlatra Szíves tájékoztatásul jelezzük azon hallgatók számára, akik 2017 tavaszán elmulasztottak jelentkezni a 2017/2018-as tanév tavaszi félévének szaktárgyi tanítási gyakorlatára, hogy méltányosságból lehetőséget biztosítunk utólagos jelentkezésre 2018. január 5-ig. Az utólagos jelentkezéseket kizárólag a gyakorlat@tkk.elte.hu címre megküldött levél formájában tudjuk elfogadni. Levelében kérjük, tüntesse fel Neptun-kódját, szakját, annak szakképzettségét (általános iskola vagy középiskolai), valamint a jelentkezés elmulasztásának okát.
2017. 12. 08.
Idén tizenhetedik alkalommal adták át a tehetséges diákok fejlődését és későbbi szakmai karrierjét meghatározó pedagógusoknak a Rátz Tanár Úr Életműdíjat.
2017. 12. 08.
2017. november 30-án jelentette meg új felsőoktatási rangsorát a Heti Válasz. Az Eötvös Loránd Tudományegyetem az idei összeállításban is két képzési területen, a bölcsészettudományban és a pedagógusképzésben áll az élen.