Albert Márton – BTK HÖK tanárképzési referens

Sziasztok!
Albert Mártonnak hívnak, a BTK HÖK tanárképzési referense vagyok. Tanulmányaimat 2015 őszén kezdtem meg nemzetiségi német és orosz nyelv szakpárral. 2017 tavasza óta tevékenykedem a BTK HÖK csapatában, eddig is és ezután is igyekszem folyamatosan a hallgatói közélet aktív résztvevője lenni; munkámmal szeretném mindenkinek megkönnyíteni a kiigazodást az olykor rögösnek tűnő egyetemi úton. Számomra nagyon fontosak a közösségek. Úgy gondolom, nekünk, leendő tanároknak is egy nagy közösséget kell alkotnunk, hiszen érdekeink és céljaink közösek. Nagy megtiszteltetés számomra, hogy képviselhetem a tanár szakos hallgatók érdekeit az egyetemen.

Amennyiben gondolatotok, ötletetek támad a tanárképzést illetően, vagy éppen kérdésetek merülne fel, úgy írjatok a tanarkepzes@btkhok.elte.hu címre.