Horváth Szandra – ELTE HÖK tanárképzési referens

Horváth Szandra Viktória vagyok az EHÖK Tanárképzési referense. Tanulmányaimat 2014-ben kezdtem az ELTE osztatlan tanári szakán. Érdeklődésem a tanári szakma iránt kisiskolás koromra nyúlik vissza, amikor már azt tervezgettem, hogy mi lenne, ha egyszer én is annyira jó tanárnő lennék, mint azok az oktatóim, akik példaértékű pedagógusként voltak jelen iskolai éveim alatt. Tanárképzési referensként idei tanévtől kezdtem el a megbízatásomat, és azóta már jó pár irányvonal kirajzolódott, melyek mentén szeretném segíteni a tanárképzésben résztvevő hallgatók tanulmányait és mindennapjait egyaránt. Mivel a hallgatók megfelelő érdekképviselete az elsődleges feladatom, így remélem, hogy a TKK-val és a Tanárképzési Bizottsággal folytatott gyümölcsöző munka elnyeri majd a hallgatók tetszését, és hasznosnak ítélik visszajelzéseikben akár egy-egy hallgatói fórumon vagy tanár szakos hallgatóknak szervezett eseményen.