Nagy Anett – ELTE HÖK tanárképzési referens

Nagy Anett vagyok az ELTE HÖK tanárképzési referense. Tanulmányaimat 2013 szeptemberében kezdtem meg az egyetemen, matematika- német nyelv osztatlan tanárszakon az első évfolyammal. Ebből adódóan rengeteg újdonsággal és néha problémával találkozhattam. Igyekeztem azonban a második félév elejétől kezdve aktív és hasznos tagja lenni annak a közösségnek, amely a hallgatói érdekeket szem előtt tartva próbálta segíteni a TKK és az egyetem munkáját. 2015 tavasza óta töltöm be jelenlegi tisztségemet, és remélem, hogy a kari tanárképzéssel foglalkozó tisztségviselőkkel karöltve eredményesen tudjuk képviselni a hallgatói érdekeket és támogatni a Tanárképző Központ munkáját.

Bármilyen kérdésed, vagy észrevételed van, fordulj hozzám bizalommal az alábbi e-mail címen: tanarkepzes@ehok.elte.hu!