Oktatási Hivatal Bázisintézménye címet kapott az ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

Örömmel osztjuk meg a hírt, hogy a szombathelyi ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium magas színvonalú pályázatával elnyerte az Oktatási Hivatal Bázisintézménye címet.

A címet olyan „megyei, járási, esetleg országos szinten magas presztízsű hagyományokkal rendelkező, infrastruktúrában a feladatellátáshoz megfelelő módon felszerelt, egyedi, más intézmények számára is példaértékű, működésében koherens, befogadó, gyermekközpontú pedagógiai gyakorlattal, szakmai módszertani, szervezeti kultúrával és innovációval rendelkező” intézmény nyerhette el, mely „alkalmas adott területen magas színvonalú, hatékony tudásmegosztásra”. (idézetek a pályázati felhívásból)

Gratulálunk és sok sikert kívánunk az iskola vezetésének és minden munkatársának az eddigi kiváló szakmai munkájuk mellett a kinevezéssel kapcsolatos új feladatokhoz is!