Pintér Kornélia – TTK HÖK tanárképzési referens

Pintér Kornélia vagyok, 2013-ban az első osztatlanos évfolyammal kezdtem meg tanulmányaimat, és egy szakváltás után jelenleg földrajz-történelem szakon haladok a diploma felé. Már az első egyetemi évem során részt vettem a tanárszakos csoportüléseken aktív tagként, 2015 márciusa óta pedig a Tanárképzési Szakterület egyik képviselőjeként vagyok jelen a Természettudományi Kar Hallgatói Önkormányzatában. Az elmúlt években tanárszakos mentorként is tevékenykedtem. 2016 márciusától novemberig már betöltöttem ezt a tisztséget, és most 2017 májusától újra képviselhetem a tanárszakos hallgatók érdekeit az egyetemen. Úgy gondolom, mindannyiunk érdeke, hogy az egyetemen töltött éveink minél problémamentesebbek és gördülékenyebbek legyenek. Remélem, bátran fordultok majd hozzám is, legyen szó bármilyen problémáról.