Szaktárgyi és összefüggő egyéni iskolai gyakorlat

• A Tanárképző Központ már dolgozik azon a javaslaton, hogy a hallgatók hogyan teljesíthetik online megoldásokkal a 2020. tavaszi félévre beosztott gyakorlatokat. Március 23-ig közzétesszük a javaslatot, és erről értesítjük a hallgatókat, a gyakorlóiskolákat és a partneriskolákat.
  • A már leadott, de még meg nem tartott bemutatóórákat nem szabad megtartani. Automatikusan töröljük őket, nem szükséges ezt ímélben jelezni. A bemutatóra helyettesítésének a módjáról is március 23-ig adunk tájékoztatást.
  • A Tanárképző Központban is szünetel a személyes ügyfélfogadás. Március 23-ig közzétesszük a Tanárképző Központ honlapján, hogy mely idősávokban és mely ügyekben mikor tudnak online kommunikálni a TKK munkatársaival.