Tanári Napok – beszámoló (Nagy Anett)

Szeptember 4-6-ig ismét megrendezésre került a már-már hagyománynak számító Tanári Napok, melyhez ezúttal a helyszínt a Bodajki Falutábor biztosította.

Az Informatikai Kar és a Természettudományi Kar összefogásával létrejött rendezvényen az elsőévesek számos programban vehettek részt: ilyen volt a Bodajki Barangolás és a Denevér Derbi (nappali, illetve éjszakai túra), valamint az esti Számháború, melyet világító számokkal játszottunk. 🙂

Persze nemcsak a játéké volt a főszerep: a három nap elsődleges célja ugyanis egymás megismerése volt, így a résztvevők kis csapatokba állva tudtak meg minél többet egymásról.

Hallgatótársaik mellett pedig leendő oktatóikkal is beszélgethettek. A program szakmaibb részét biztosította, hogy az egyetemet most kezdő hallgatók a tanárok rövid előadásain keresztül még többet megtudhattak leendő szakjukról és az egyetemi tanulmányokról.

Reméljük, jövőre még több hallgatóval és újabb Karokkal bővülve kerülhet megrendezésre ez a három nap!