Utólagos jelentkezés a tanítási gyakorlatokra

Tisztelt Hallgatók!

A 2020/2021-es tanév ősszel vagy tavasszal kezdődő tanítási gyakorlataira (szaktárgyi tanítási és összefüggő egyéni iskolai gyakorlat) 2020. március 23-tól 2020. április 6-ig van lehetőségük pótjelentkezést leadni. Ennek menete: a TKK honlapján megtalálható egyéni hallgatói kérvény elküldése a kerveny@tkk.elte.hu címre.

A kérvényhez nem kérünk semmit csatolni, csak pontosan töltsék ki, ne felejtsék ki belőle a jelentkezésük féléves és szakos adatait. A szaktárgyi tanítási gyakorlatnál nincs lehetőségük nem ELTE-gyakorlóiskola megnevezésére. Az összefüggő egyéni gyakorlatnál megnevezhetnek partneriskolát és nem partneriskolát egyaránt, az iskolától nem kérünk befogadónyilatkozatot. A Tanárképző Központ veszi fel a kapcsolatot az iskolával, és egyeztet vele a gyakolat szakmai, valamint adminisztratív feltételeiről.

Üdvözlettel:
a Tanárképző Központ munkatársai