2024 tavasszal is indul a Tanítsunk Magyarországért program az ELTE-n

2024.01.17.
2024 tavasszal is indul a Tanítsunk Magyarországért program az ELTE-n

Csatlakozzon az ELTE mentorhallgatóihoz!

Mit kínál a program?

• Hátrányos helyzetű településeken általános iskolai tanulókat támogathatsz.
  • Rendszeres ösztöndíjat, a több féléve mentorálóknak prémiumösztöndíjat, szenior mentori ösztöndíjat.
  • Ingyenes utazást.
  • A tanárszakosoknak a mentorálás beszámítását az összefüggő egyéni iskolai gyakorlatba.
  • Az egymásról való gondoskodás és a közösséghez tartozás élményét.

Kik jelentkezhetnek?

Mindenki, aki nappali vagy levelező tagozaton tanul az ELTE bármely budapesti karán (kivéve a doktori képzést), magyarul anyanyelvi szinten beszél, és még legalább 3 féléve van az ELTE-n tanulmányai befejezéséig (a doktori képzést nem beleszámítva).

Mikor vannak a felkészítő kurzusok?

Pénteken vagy szombaton 5 alkalommal tömbösítve jelenléti formában.

Ha szeret másoknak segíteni, saját maga is fejlődni, itt a helye a Tanítsunk Magyarországért Programban!

Az aktuális tájékoztatót és mégtöbb információt a programról itt olvashat: A Tanítsunk Magyarországért Programról (elte.hu)

Jelentkezzen a Neptunban a TM1 kódú !Tanítsunk Magyarországért! 1. felkészítő kurzusra!

Az aktuális pályázatokat és a hozzá tartozó nyilatkozatokat itt találja: A Tanítsunk Magyarországért Program pályázatai (elte.hu)